Volkan Demirel: Her takım kendi kafalarına göre hesaplar yapıyor. Bizim de hesaplarımız var ve onlar da yapabilir. Biz 3 puanlık sistemde 8-9 puan geriden gelip şampiyon olduğumuzu biliyoruz. Herkes hesap yapacak ama sezon sonunda herkes payına düşeni alacak diye düşünüyorum. / Benim başka takıma gitme gibi bir düşüncem yok. Burada yaşlanacağız.
Emre Belözoğlu: Dışarıda ne konuşulduğunun çok önemi yok. Biz geriden gelip kazandığımız dönemi de yaşadık. Avantajlı şekilde girmemize rağmen biz bu ortamın bozulmamasını istiyoruz. İyi çalıştığımızı görüyorum. Geçen seneye göre daha iyi durumdayız. Bu ligin üstünde bir kadroya sahibiz ve bu farkın kapanmasını istemiyoruz. Yöneticilerimizin ve hocalarımızın başka bir tasarrufları var mı bilmiyorum ama mevcut kadro şampiyonluğu getirecek güçtedir. Şuan için de konsantre olmamız gereken tek maç, Konya maçı. Onun dışında başka bir şeye konsantre olmuyoruz. / Ben bir tek Galatasaray’ı rakip olarak görmüyorum. Beşiktaş da güçlü bir takım. Diğer takımları da sayabiliriz.
Selçuk Şahin: Çok iyi geçen bir ilk yarıdan sonra 1 haftalık tatil yaptık ve tekrar çalışmaya başladık. Zor bir kamp olacak. Çünkü Ersun Hocayla kamplar kolay geçmiyor. İkinci yarıda puan farkını daha da açarak gitmek ve şampiyonluğu kazanmak istiyoruz. / Şampiyonluk yarışı zor olacak. Galatasaray, Beşiktaş, Kasımpaşa, Sivas rakiplerimiz olur. Biz ilk yarıdaki o isteği göstermesek, belki de kafa kafaya girecektik. Rakip olarak sadece Galatasaray’ı görmüyoruz.

  1. fuckingsystemss bunu dunyaturuhayallerim kullanıcısından yeniden blogladı
  2. dunyaturuhayallerim bunu turkiyede1numara kullanıcısından yeniden blogladı
  3. f-rsatlarladoluavonkatalogu bunu turkiyede1numara kullanıcısından yeniden blogladı
  4. turkiyede1numara bunu tekbuyukfenerbahce kullanıcısından yeniden blogladı
  5. azinsancokhandedogandemir bunu tekbuyukfenerbahce kullanıcısından yeniden blogladı
  6. mavilimatmazel bunu tekbuyukfenerbahce kullanıcısından yeniden blogladı
  7. tekbuyukfenerbahce bunu gönderdi
© meanwolfs